Korepetycje online w dobie pandemii

Rok 2020 to niewątpliwie rok wielu ograniczeń. Nie pozostawił bez zmian również szkolnictwa. Korepetycje online to deska ratunku dla spragnionych wiedzy uczniów, którzy za wszelką cenę chcą dążyć do postawionych sobie celów.

Tradycyjne korepetycje

Kto z nas nie pamięta tradycyjnych korepetycji u nauczyciela w domu. Umawialiśmy się na konkretną godzinę, płaciliśmy określoną kwotę i oczekiwaliśmy z góry założonych efektów. Wszystko odbywało się „twarzą w twarz”. Mieliśmy okazję dobrze poznać osobę, która będzie udzielać nam lub naszym dzieciom nauk. Nikt nie pomyślałby nawet, że niedługo realne spotkanie zastąpi wirtualna rzeczywistość.

Wirus a korepetycje online

Przyszedł jednak czas na zmiany. W 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa zostaliśmy zmuszeni do wielu ograniczeń, w tym do pozostawania w domu kiedy to tylko możliwe. Szkoły zostały zamknięte, nauka przeszła w tryb zdalny. Powstał wtedy innowacyjny pomysł na korepetycje online. Jednym z propagatorów takiej idei jest portal Tutoringo zrzeszający najlepszych korepetytorów z całej Polski. Teraz nauka stała się jeszcze prostsza. Z nauczycielem można się połączyć z każdego miejsca na świecie. Już nic nie pokrzyżuje twoich planów.

Jak wygląda platforma korepetycje online?

Dla kogo?

Korepetycje online to rozwiązanie idealne dla uczniów na różnym poziomie edukacji. W Tutoringo znajdziesz korepetytorów z języka polskiego, angielskiego, matematyki, fizyki i wielu wielu innych. Jako uczeń możesz liczyć na szereg opcji ułatwiających poruszanie się w serwisie. Do twojej dyspozycji z zakresu korepetycji online jest porównywarka nauczycieli, planowanie zajęć wraz z ich rezerwacją, system ocen korepetytorów; a sama nauka jest przyjemna i wygodna.

Kto poza uczniami skorzysta z tego portalu? Drugą grupą zainteresowanych są sami nauczyciele, którzy mają szansę ogłosić szerzej swoje usługi. Tutoringo daje im możliwość nauczania na dowolnym sprzęcie, swobodnego planowania własnego kalendarza oraz gwarantuje bezpieczną pracę. Profile użytkowników są zweryfikowane. Nie musisz się więc obawiać, że ktoś cię oszuka.

Innowacja na wyciągniecie ręki

Jeżeli więc wciąż zastanawiasz się, czy korepetycje online to dobry pomysł, zobacz, ile dzięki nim zyskasz. Sytuacja epidemiologiczna nieprędko ulegnie zmianie, a chyba nie chcesz rezygnować ze swoich planów na przyszłość z powodu wirusa? Korepetycje online to inna forma nauczania, ale na pewno nie gorsza. Daje Ci wygodę i możliwość wyboru. Chwyć szczęście za rogi i już dziś załóż konto na Tutoringo.